کیوان ساکت...

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز جمعه شانزدهم آذر ماه توسط موسسه آموزشی وزیری با همکاری موسسه فرهنگی هنری گلبانگ کنسرتی را همراه با گروه وزیری به سرپرستی و آهنگسازی خودم اجرا می کنم. در این کنسرت که در سالن همایش های هتل میزبان بابل برگزار می شود وحید تاج خواننده، مجید محمدی حاجی نوازنده تار،  محمود هراسانی نوازنده سنتور، حسین نوروزی نوازنده نی، عرفان حسینی نوازنده کمانچه، پویا خوشبین نوازنده بربت، برزو بهرامی نوازنده تمبک، بابک بابا ربیع نوازنده دف گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

روز پنجشنبه بیست و دوم آذر ماه نیز کنسرت دیگری را به خوانندگی وحید تاج در بوشهر برگزار می کنم. در این کنسرت که با همراهی گروه موسیقی چکاوک برگزار خواهد شد، تنی چند از نوازندگان بومی منطقه بوشهر قطعاتی را در سالن شهید آوینی بوشهر پیش روی تماشاگران قرار می دهند. حین برگزاری این کنسرت ها که جزو برنامه های همیشگی من است مستر کلاسی را نیز در اصفهان برپا می کنم که این کارگاه آموزشی نیز در ادامه پویایی های پژوهشی در حوزه موسیقی ایرانی انجام می گیرد. البته برگزاری کنسرت در تبریز، ساری، آباده، آمل، شیراز نیز از جمله برنامه های دیگری است که در دی ماه امسال میزبان علاقه مندان موسیقی است.

روز بیستم آذر ماه نیز در فرهنگسرای ارسباران تهران همراه با استاد بختیاری از هنرمندان به نام خوشنویسی کشورمان جلسه پژوهشی را با موضوع خط و موسیقی برگزار می کنم که تصور می کنم برای علاقه مندان این دو هنر ارزشمند دربرگیرنده نکات جالبی خواهد بود.

این نوازنده موسیقی ایرانی در پایان به برگزاری چند کنسرت در شهرهای مختلف اروپایی اشاره کرد و گفت: پایان بهمن ماه تور کنسرت اروپای آغاز می شود که طی آن با چهار خواننده افزون بر اجرای قطعاتی درحوزه موسیقی ایرانی، ملودی هایی از موسیقی اقوام ایران را برای هنر دوستان اجرا می کنیم. البته اسفند ماه امسال نیز ضمن اجرای برنامه در هنگ کنگ، ماکائو و گوانجو، در کشور سوئد نیز مجموعه کنسرت هایی را برگزار خواهم کرد.