کاوه یغمایی خواننده ...

 

کاوه یغمایی خواننده و آهنگساز ساعت نوزده و بیست و یک روزهای پانزدهم و شانزدهم آذرماه سال جاری پس از چند ماه دوری از اجراهای زنده، تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌کند. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از سی هزار تا یکصد و نود هزار تومان تعیین شده که تماشاگران می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش بلیت‌های کنسرت برای خرید بلیت در ردیف مورد نظر اقدام کنند.

این خواننده که طی ماه‌های گذشته پویایی چندانی در عرصه اجراهای زنده نداشت اسفند ماه سال گذشته تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد کرد. وی در این کنسرت تصمیم دارد ضمن اجرای قطعات بر گزیده آثار خود که دربرگیرنده طیف گسترده‌ای از هنر دوستان است، شماری از آثار تازه را نیز برای طرفداران اجرا کند.

یغمایی در کنسرت پیشین خود به همراه دیوید اسپایدل (David Spidel) نوازنده گیتارباس، برایان پالسن (Brian Poulsen) نوازنده گیتار الکتریک و شِین گالاس (Shane Gaalaas) روی صحنه رفت.

در این کنسرت افزون ‌بر اجرای قطعاتی از سه آلبوم تازه کاوه یغمایی آهنگ هایی همچون تردید، جاده، کوچه، منشور، پنجه‌های آواز، زخمی و خاطره بازی نیز برای طرفداران اجرا شد.