محمد علیزاده در جشنواره موسیقی فجر

بخش پاپ سی و سومین در شب چهارم جشنواره موسیقی فجر میزبان دو اجرای محمد علیزاده در سالن همایش ایرانیان بود.

 محمد علیزاده با یکی از پرمخاطب‌ترین ترانه‌های خود به عنوان "برگرد" به روی صحنه آمد و گفت هرچه در زندگی دارم از نگاه خدا به زندگی‌ام بوده است. خوشحالم امشب همزمان با شب تولدم میزبان شما هستم. امیدوارم امشب خاطره‌های خوب بسازیم.

محمد علیزاده در بخش دیگر این کنسرت گفت: من معلمی داشتم که همواره در تنهایی دعایش می‌کنم. در روزهای کودکی یک چک به صورت من زد که همان مسیر زندگی‌ام را عوض کرد. من کلاس آواز می‌رفتم، شاگرد ارشد بودم و فکر می‌کردم حالا چه خبر شده است! ولی همین سیلی مسیرم را عوض کرد. همیشه به من می‌گفت در زندگی عاشقی کن و زندگی‌ات را برپایه عشق بنا کن دوست دارم بدانیم من و شما به این دنیا آمده‌ایم به خاطر عشق. این ترانه‌ای که می‌خوانم تقدیم به افرادی که قلم به دستم دادند تا بنویسم. موسیقی به من آموختند تا بنوازم، شاید امروز آنها را نداریم اما همیشه در قلب‌مان هستند. علیزاده در ادامه یکی از معروف‌ترین اشعار خود به عنوان "دلی را که زیر پا گذاشتی" خواند.

وی در ادامه کنسرت خود که همزمان بخشهایی را با حاضرین در سالن اجرا می‌کرد، گفت: من در زندگی‌ام هیچ پزی ندارم اما در موسیقی دارم، می‌گویم همیشه پدرها و مادرها هم به کنسرتهای من می‌آیند و آلبوم‌های موسیقی‌ام را گوش می‌کنند.

محمد علیزاده در ادامه اضافه کرد: من امشب مهمان ویژه‌ای در کنسرت دارم تا سال 77 بنده موسیقی سنتی کار می‌کردم و از سال 77 وارد موسیقی پاپ شدم. ولی اول راه با مردی دوست شدم که هیچگاه قسمت نشد با هم کاری را داشته باشیم ولی من از او خیلی آموختم. این فرد کسی نیست جز "محمدرضا چراغعلی" که امشب با آمدن به کنسرت غافلگیرم کرد.

علیزاده با معرفی اعضای کنسرت خود از مدیرکل امور موسیقی ارشاد تشکر کرد و گفت: تلاشم را کردم این کنسرت  برای شما خاطره‌ساز شود.

وی با درخواست حاضران در سالن ایرانیان ترانه «جز تو را» دو بار خواند.

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد