کنسرت ارکستر ملی در سمنان

ارکستر ملی ایران با رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی در تاریخ ۲۹ دی‌ماه ساعت ۱۸ در سالن هلال احمر سمنان به اجرای برنامه می پردازد.

در این برنامه هجده قطعه اجرا می‌شود؛ دو قطعه "ایران" و "تبریز در مه" با اشعاری از افشین یداللهی و آهنگسازی بابک برزین، "ایران جوان" با آهنگسازی پیمان سلطانی و شعر بیژن ترقی، "خوشه چین" از روح الله خالقی  با شعر کریم فکور، "افسون سخن" از نصرالله زرین پنجه و شعر نظام فاطمی از قطعات این اجرا هستند.

در لیست قطعات اجرای ارکستر ملی ایران می‌توان به "نغمه نوروزی" اثر روح الله خالقی و شعر رهی معیری، "ساغر" از همایون خرم و شعرمعینی کرمانشاهی، "شکوه گل" از عبدالکریم مهر افشان، "از خون جوانان لاله دمیده" از عارف قزوینی و "جام مدهوشی" از علی تجویدی با شعر بیژن ترقی اشاره کرد.

 در این اجرا 3 قطعه ساخته ابوالفضل صادقی‌نژاد با اشعار محمد رضا یار؛ "گلرخ"، "از تنهایی گریه مکن" و "مرا رها مکن" و قطعه "سپید و سیاه" به آهنگسازی نسیم شاملو با اجرای پیانو "حریر شریعت زاده" اجرا می‌شود.

ارکستر ملی ایران در این کنسرت 4 قطعه بی کلام نیز اجرا می‌کند؛ دو قطعه "سرود گل" و "سبکبال" از حسین دهلوی،"دو نغمه بختیاری" از روح الله خالقی  و در نهایت پرلود "جام تهی" از فریدون شهبازیان.

ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی پنجشنبه 29دی ماه از ساعت 6 بعداز ظهر در سالن هلال احمر شهر سمنان به روی صحنه می‌رود.

گروه طراحی وب سایت وبی ها
2018  آموزشگاه موسیقی محمد اسماعیلی -     طراحی و پشتیبانی توسط الهه مهرداد